Kontaktujte nás: +420 474 333 232 | info@frk-kadan.cz

Technologie

Laserové centrum TRUMATIC L 3030 umožňuje výrobu velmi přesných výpalků s tolerancí 0,1 mm bez nutnosti dodatečného opracování hran do tloušťky materiálu 20 mm ve formátech plechů max 2x4 m. Laserové pracoviště umožňuje také zpracování uzavřených ocelových profilů s maximálním průřezem 400 mm do prostorových výpalků. Polotovary vyrobené na laserovém pracovišti jsou dále zpracovány na ohraňovacích lisech TRUMATIC.

Na práci na CNC strojích navazuje dělení tyčového materiálu na automatické pile, která je pro některé případy efektivnějším řešením. Pro další zpracování polotovarů vyrobených na CNC strojích disponujeme technologiemi pro svařování tenkých i silných ocelových plechů – využíváme metody svařování v ochranné atmosféře, pulsní svařování MAG, TIG a bodování. Nabízíme svářecí práce dle PED. Uvedené metody svařování mají mnoho možností využití ve všech oblastech strojírenství a automobilového průmyslu.

Povrchové úpravy výrobků jsou dodávány v kooperaci s našimi dlouhodobými sub-dodavateli – nabízíme povrchovou úpravu žárovým zinkováním, šopováním kovovými povlaky a práškovým lakováním včetně jejich kombinací.

V případě zájmu jsme schopni výrobky dodat na místo vlastní nebo smluvní dopravou.